Najlepsze aplikacje mobilne do obstawiania meczy. 

Polacy bardzo mocno interesują się sportem, potrafimy w środku nocy śledzić spotkania NBA, we wtorkowe i środowe wieczory spędzać czas delektując się rozgrywkami Champions League, poświęcać czas, by kibicować ulubionym hokeistom biorącym udział w rozgrywkach KHL, NHL oraz PHL, jak też ekscytować się spotkaniami siatkarzy. Polacy odnoszą coraz częściej sukcesy, Robert Lewandowski strzela dla Bayernu Monachium, siatkarze triumfują w rozgrywkach europejskich, czego najlepszym przykładem ZAKSA Kędzierzyn- Koźle. 

Najlepsza aplikacja do obstawiania meczy piłkarskich? 

Typer, który chce ocenić jakość apki powinien zwrócić uwagę na następujące czynniki: 

  • na grafikę gdyż apka ma być czytelna, korzystanie z niej intuicyjne;
  • na funkcjonalność, obstawianie ograniczone do jak najmniejszej liczby kliknięć;
  • na dostępność rynków, gdyż oferta powinna być równie bogata co na stronie operatora;
  • na dedykowane promocje w apkach, gdyż w ten sposób typer może więcej wygrać;
  • na funkcje specjalne, warto zwrócić baczną uwagę na transmisje na żywo;

Najlepszą apkę na zakłady piłkarskie ma Betfan, odnajdziemy tutaj bonusy czasowe oraz opcję cash-out, transmisje na żywo, możliwość szybkiego zakładu. 

O czym należy pamiętać? 

Chcąc wytypować wynik naszego ulubionego klubu biorącego udział w danych rozgrywkach, powinniśmy wziąć pod uwagę, czy apka jest wiarygodna, dlatego też warto korzystać jedynie z tych co do których jesteśmy przekonani. Typerzy z każdym kolejnym rokiem decydują się coraz częściej na korzystanie z apki, rezygnując ze stron internetowych. Bukmacherzy chcąc skutecznie rywalizować, muszą ulepszać swe apki, tak by nie pozwolić konkurencji na zdobycie przewagi rynkowej. Betfan przygotował bonus za pobranie apki, zwykle towarzyszy to ważnym spotkaniom reprezentacji. Bonusy bukmacherskie przysługują nowym graczom, którzy dokonali rejestracji przy pomocy aplikacji. Typer zyskuje podwójnie, gdyż ma bonus powitalny oraz promocję za pobranie apki. Warto pamiętać, że przy użyciu apki można śledzić transmisje spotkań piłkarskich. 

Co lepsze: aplikacja mobilna czy wersja mobilna strony? 

Oferta jednej i drugiej powinna być identyczna. Różnice dotyczyć będą rozmieszczenia elementów widocznych na stronie. Strona mobilna niejednokrotnie ma mniej dostępnych funkcji, zaś apka ma dodatkowe jak np. wspomniane powyżej szybkie zakłady. Operatorzy w tym czołowy legalny bukmacher BETFAN, dbają o to, by oferta prezentowała się atrakcyjnie, była funkcjonalna wszędzie, na urządzeniach stacjonarnych, mobilnych, na aplikacjach bukmacherskich. Ostatnio BETFAN zadbał o to, by w jego apce przesuwając palcem w dół w sekcji MOJE KUPONY istniała możliwość odświeżenia listy zakładów. Kolejnym rozwiązaniem tergo czołowego operatora było dokonanie poprawek związanych z barierkami na ekranie głównym. Co więcej, ten legalny zakład dołożył najwyższych starań celem poprawy stabilności, uporał się z drobnymi problemami, którzy typerzy uznali za kłopotliwe przy zawieraniu kuponów. Wszystko to było podyktowane dobrem użytkownika, zwiększeniem odczuwanego przez typera komfortu.