Gdzie obstawiać piłkę nożną?

Rozgrywki Euro 2020 ruszyły. Przed nami wiele emocjonujących chwil spędzonych w towarzystwie pasjonujących drużyn piłkarskich. Pasjonaci footballu bardzo często decydują się na typowanie wyników meczów swoich ulubionych drużyn. Piłka nożna to zarówno najpopularniejsza, jak i najczęściej obstawiana w zakładach wzajemnych dyscyplina sportu. Analizując oferty, jakie przygotowali bukmacherzy piłka nożna ma zdecydowanie najciekawszą ofertę rynków i zdarzeń. Nie dziwi więc nikogo, że bukmacherzy dbają o niezwykle atrakcyjną ofertę dopasowaną pod wydarzenia piłkarskie. Gracze mają do wyboru niezwykle szeroki wachlarz kursów i rynków. Wśród najpopularniejszych typów zakładów możemy wymienić m.in. zakłady na zwycięzcę jednej drużyny, remis, czy zwycięstwo drugiej drużyny. Można typować ile goli padnie podczas meczu, ilość żółtych i czerwonych kartek, które otrzymają piłkarze oraz strzelców bramek. Jak widać możliwości obstawiania zakładów bukmacherskich w przypadku piłki nożnej są wręcz nieograniczone. W takim razie gdzie obstawiać piłkę nożną?

W polecanej ofercie bukmachera powinny się znaleźć zarówno rozgrywki międzynarodowe, klubowe, młodzieżowe oraz transfery. Im więcej dostępnych lig narodowych tym większa szansa, że każdy z graczy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dobra oferta bukmachera powinna dostarczyć graczom dostęp do typowania rozgrywek w polskiej  Ekstraklasie, niemieckiej Bundeslidze, hiszpańskiej Premiera Division, angielskiej Premier League w Lidze Mistrzów (Champions League) oraz w rozgrywkach Ligi Europy. Co istotne, u topowych bukmacherów zakłady piłkarskie nie ograniczając się wyłącznie do najbardziej znanych lig. Gracze mają także do wyboru miej popularnych lig jak np. ligi Malezji, Kazachstanu, Australii czy polskiej drugiej ligi. Co również istotne, mniejsza popularność danej ligi nie oznacza, że nie warto obstawiać w niej swoich typów. W tym przypadku mamy bowiem do czynienia z dużymi różnicami kursów co wiąże się z  potencjalnie wysokimi wygranymi.

Na szczycie listy legalnych polskich bukmacherów, u których warto obstawiać piłkę nożną znajdują się m.in.: Fortuna, Betfan, Beltic, STS, LV Bet, PZbuk czy eWinner. W ofercie tych bukmacherów znajdziemy różnorodną ofertę lig, rynków i zakładów, interesujące bonusy oraz nowoczesne aplikacje.

Najlepszym, w pełni legalnym i szczególnie polecanym polskim bukmacherem online, u którego warto obstawiać piłkę nożną jest Betfan. Betfan  Sp. z o.o. uchodzi za jednego z młodszych bukmacherów na polskim rynku. Działa na rynku dopiero od 2019 roku. Pierwszym oficjalnym ambasadorem marki ze świata sportu został Mariusz Pudzianowski. Betfan posiada niezwykle szeroką ofertę zakładów wśród rozgrywek piłkarskich. Możemy typować wyniki rozgrywek zarówno znanych i popularnych lig, jak również tych bardziej niszowych z takich krajów jak Zimbabwe, Jordania czy Panama. Bukmacher udostępnia około tysiąca meczów piłki nożnej do obstawiania, a także najwyższy cashback dla nowych graczy. Mamy możliwość typowania w ramach  zakładów przedmeczowych, które możemy obstawiać aż do rozpoczęcia meczu  jak i zakładów na żywo, możliwych do obstawienia dopiero w trakcie odbywającego się meczu, dzięki oferowanemu przez bukmachera podglądowi meczowemu w postaci Live Trackera.