Polish English German Russian
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY MAGNOLIA SPA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

SZYMON CYBULSKI POWOŁANY NA ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI POLSKI U-16

  • Opublikowano: poniedziałek, 05, luty 2018 21:15
  • Odsłony: 1598

Z dumą przekazujemy bardzo miłą informację, która dotarła dzisiaj do naszego klubu !!!

 

Zawodnik MKP Kotwica Kołobrzeg, Szymon Cybulski otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 16 w Sulejówku. Jest to ogromne wyróżnienie dla naszego zawodnika. Szymon mimo młodego wieku jest w kadrze pierwszego zespołu, gdzie pod okiem trenera Karola Szwedy zbiera cenne doświadczenie. Gratulujemy Szymon !!!

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Przemysław Małecki podał listę powołanych zawodników na zgrupowanie, które odbędzie się w Sulejówku oraz mecze towarzyskie z Jagiellonią Białystok U-17 (20.02.2018 o godzinie 15:00) i Legią Warszawa U-17 (22.02.2018 o godzinie 10:00).

1. Leszek Jagodziński (Czarni Żagań)

2. Patryk Kawecki (Górnik Zabrze)

3. Kamil Lukoszek (Górnik Zabrze)

4. Szymon Cybulski (Kotwica Kołobrzeg)

5. Daniel Szelągowski (KKP Korona Kielce)

6. Jakub Kapuściński (Lechia Gdańsk)

7. Borys Narożny (Lechia Gdańsk)

8. Marcel Wszołek (Lechia Gdańsk)

9. Gabor Grabowski (Legia Warszawa)

10. Patryk Peda (Legia Warszawa)

11. Maksymilian Tkocz (Legia Warszawa)

12. Oskar Potoczny (Pogoń Szczecin)

13. Jan Rybaniec (Raków Częstochowa)

14. Wiktor Piejak (ROW Rybnik)

15. Mikołaj Biegański (Skra Częstochowa)

16. Dominik Stupieńko (Śląsk Wrocław)

17. Jan Biegański (Tyski Sport S.A.)

18. Julian Jaworek (VFL Bochum)

19. Patryk Prange (Warta Poznań)

20. Kacper Zając (Waterford FC)

21. Jakub Jasiński (Widzew Łódź)

 

22. Wiktor Walczak (Zagłębie Lubin)

https://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacje-mlodziezowe/reprezentacja-mlodziezowa-u-16/u-16-powolania-na-mecze-towarzyskie1

AKTUALNOŚCI

19-05-2018
BAŁTYK GDYNIA VS KOTWICA KOŁOBRZEG 3:0 / SKRÓT
14-05-2018
KOTWICA KOŁOBRZEG VS SOKÓŁ KLECZEW / SKRÓT
12-05-2018
KOTWICA KOŁOBRZEG VS SOKÓŁ KLECZEW 0:1
10-05-2018
28 KOLEJKA KOTWICA KOŁOBRZEG VS SOKÓŁ KLECZEW
10-05-2018
PP KOTWICA KOŁOBRZEG VS GRYF POLANÓW / SKRÓT