SPARING WYBRZEŻE BIESIEKIERZ VS KOTWICA II KOŁOBRZEG 1:3

• Opublikowano: niedziela, 12, sierpień 2018 15:18
  • Odsłony: 730

Sparing : Wybrzeże Biesiekierz vs Kotwica II Kołobrzeg 1:3

Przygotowujący się do rozgrywek drugi zespół Kotwicy Kołobrzeg wygrał w meczu sparingowym z beniaminkiem ligi okręgowej Wybrzeżem Biesiekierz 3:1. Mecz rozegrany został w sobotę na boisku w Biesiekierzu.

W Kotwicy II Kołobrzeg wystąpiło kilku zawodników z pierwszego zespołu, którzy w piątek zagrali w niepełnym wymiarze czasowy lub wcale. Przez większość spotkania to kołobrzeżanie prowadzili grę i stworzyli zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych. Na prowadzenie Biało-niebieskich wyprowadził osiemnastoletni napastnik Maciej Gaszka z GKS Jastrzębie, który w ostatniej chwili dołączył do zespołu Kotwicy. Ten sam zawodnik strzelił gola na 2:0 lecz sędziowie dopatrzyli się w tej sytuacji spalonego. W końcówce pierwszej części gry drużyna Wybrzeża doprowadziła do wyrównania i na przerwę zespoły schodziły z wynikiem remisowym. W drugich czterdziestu pięciu minutach nasi piłkarze dołożyli jeszcze dwa trafienia autorstwa Gracjana Kuśmierka oraz Mikołaja Ścirki. Ten ostatni jest jednym z trzech młodych zawodników, którzy do tej pory reprezentowali barwy drużyny juniorów Bałtyku Koszalin. Kluby są w trakcie omawiania szczegółów przejścia piłkarzy do Kotwicy. Nasza drużyna miała jeszcze kilka dobrych okazji do podwyższenie wyniku , ale zawodziła skuteczność.
Drugi zespół rozgrywki rozpoczyna w środę 15 sierpnia. Rywalem Biało-niebieskich w meczu wyjazdowym będzie Jedność Ikar Krosino , początek spotkania godzina 17:00