LIGA OKRĘGOWA KOTWICA II KOŁOBRZEG VS MECHANIK BOBOLICE 3:2

• Odsłony: 532

Młodzież dała radę !!!
Kotwica II Kołobrzeg vs Mechanik Bobolice 3:2 (1:2)

Patryk Brzozowski, Szymon Maszota, Mateusz Zaniewicz, Krzysztof Kamiński , Przemysław Przysowa, Oskar Stępień, Kacper Aleksiuk, Radosław Bukacki(46' Patryk Trzaskoma, Ołeh Majik, Szymon Cybulski, Hubert Cybulski(46'Jakub Wacyk)

W meczu o życie rezerwy kołobrzeskiej Kotwicy pokonały na euroboisku drużynę Mechanika Bobolice 3:2. Żeby myśleć o utrzymaniu drugi zespół Kotwicy musiał to spotkanie wygrać i tak tak też się stało. Choć trzeba przyznać że o końcowy sukces nie było łatwo. Goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie w meczu i na przerwę schodzili z jednobramkową zaliczką. Druga odsłona przyniosła nam dwie piękne bramki w wykonaniu kołobrzeskich szesnastolatków. Najpierw Patryk Trzaskoma cudownym wolejem pokonał golkipera gości i zrobiło się remisowo. Dwie minuty później Szymon Cybulski pozazdrościł koledze świetnego gola i sam znakomitym strzałem z dystansu wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca meczu. Brawa dla zawodników za ambitną postawę, która przybliżyła nas do utrzymania w lidze.