Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

MIESZKO GNIEZNO VS KOTWICA KOŁOBRZEG 5:2

  • Opublikowano: sobota, 13, październik 2018 21:36
  • Odsłony: 1908
Mieszko Gniezno vs Kotwica Kołobrzeg 5:2

1:0 Tomasz Bzdęga 1', 2:0 Krzysztof Wolkiewicz 12', 2:1 Dawid Wolny 30', 3:1 Krzysztof Wolkiewicz 35'. 4:1 Tomasz Bzdęga 38', 4:2 Michał Przybyła 58', 5:2 Marcin Trojanowski 80'

 

1.Daniel Kusztan, 17. Daniel Chyła, 4. Piotr Kieruzel, 18. Mateusz Peroński, 20.Rafał Gutowski, 5. Piotr Pietrasiak(52’ 9. Gabriel Nowak), 15. Sebastian Deja, 10. Gracjan Kuśmierek(46’ 27. Maciej Gaszka), 28. Michał Przybyła(65’ 24. Andrzej Łyszyk),6. Adrian Szynka,76’ 16. Dawid Wolny(76’ 14. Mateusz Czapłygin)

W jedenastej kolejce spotkań trzeciej ligi kołobrzeska Kotwica uległa w meczu wyjazdowym drużynie Mieszka Gniezno 5:2. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w pierwszej minucie, wtedy to najlepszy strzelec miejscowych Tomasz Bzdęga z ośmiu metrów pokonał Daniela Kusztana. W dwunastej minucie Krzysztof Wolkiewicz precyzyjnym strzałem wykończył kontrę Mieszka i zrobiło się 2:0 dla gospodarzy. Po otrzymaniu dwóch ciosów do pracy wzięli się podopieczni trenera Jana Furlepy. Efektem lepszej gry kołobrzeżan był gol zdobyty w trzydziestej minucie przez Dawida Wolnego. Dwie minuty później Adrian Szynka uderzeniem z dwudziestu metrów trafił w poprzeczkę gnieźnieńskiej bramki. Gdy wydawało się, że wyrównujący gol jest kwestią czasu, w trzydziestej siódmej minucie gospodarze strzelili trzecią bramkę. Na listę strzelców ponownie wpisał się Krzysztof Wolkiewicz. Po upływie trzech minut rywale cieszyli się z czwartego trafienia, wtedy to Bzdęga skutecznie wykonał rzut karny podyktowany za faul Rafała Gutowskiego na Marcinie Trojanowskim. Pięć minut po przerwie po strzale Dominika Goździka poprzeczka uratowała naszego bramkarza od utraty kolejnego gola. W pięćdziesiątej ósmej minucie Michał Przybyła zdecydował się na uderzenie z dwudziestu metrów, piłka zrobiła kozioł przed interweniującym golkiperem i wpadła do bramki gospodarzy. Było to jednak wszystko na co było stać nasz zespół, na domiar złego w osiemdziesiątej minucie Marcin Trojanowski zdobył piątą bramkę dla miejscowych i tym samym ustalił wynik meczu na 5:2 dla Mieszka.

 

AKTUALNOŚCI

19-01-2019
BŁĘKITNI VS KOTWICA GOL
19-01-2019
TRENER SUCHOMSKI PODSUMOWAŁ SPARING
19-01-2019
SPARING NR BŁĘKITNI STARGARD VS KOTWICA KOŁOBRZEG
19-01-2019
KONFERENCJA KOTWICY