Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

33 KOLEJKA LECH II POZNAŃ VS KOTWICA KOŁOBRZEG 0:3

  • Opublikowano: sobota, 09, czerwiec 2018 19:42
  • Odsłony: 3007

Lech II Poznań vs Kotwica Kołobrzeg 0:3 (0:1)
Bramki : 0:1 Ołeh Majik 33’, 0:2 Tomasz Rydzak 51’, 0:3 Tomasz Rydzak 61’

 

Skład : 12. Patryk Brzozowski, 5. Przemysław Przysowa, 19. Mateusz Słodowy, 23. Wiktor Witt, 22. Radosław Bukacki(41’ 4. Mateusz Czapłygin), 11. Michał Danilczyk, 13. Łukasz Szymański, 18. Mateusz Świechowski(65’ 20. Michał Michurski), 24. Andrzej Łyszyk(80’ 15. Patryk Szczepański), 10. Tomasz Rydzak(70’ 9. Łukasz Włodarczyk), 27. Ołeh Majik

Długo wyczekiwane zwycięstwo w końcu nadeszło !!

W rozegranym na Stadionie Leśnym we Wronkach meczu 3 ligi pomiędzy Lechem II Poznań i Kotwicą Kołobrzeg padł wynik 0:3 dla gości. Nasz zespół w końcu się przełamał i ostatnie pół godziny we Wronkach grał jak w końcówce jesieni. Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa naszej drużyny. Poznaniacy w tym okresie nie pozwalali kołobrzeżanom na zbyt wiele to oni prowadzili grę a nasz zespół próbował odgryzać się szybkimi kontrami. W 33 minucie wynik meczu otworzył Ołeh Majik wykorzystując dobre podanie Andrzeja Łyszyka. Zdobyty gol pozwolił nabrać pewności siebie podopiecznym trenera Kamila Chicewicza a to spowodowało że gra naszego zespołu z każdą minutą wyglądała lepiej. W 41 minucie boisko musiał opuścić Radosław Bukacki. Zawodnik doznał mięśniowego urazu i dołączył do sporej już grupy kontuzjowanych piłkarzy naszej drużyny. W drugiej odsłonie tego meczu na boisku brylowali już tylko gracze z nad morza. W 51 oraz 61 minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Rydzak co definitywnie podłamało gospodarzy. Niestety w 70 minucie Rydzak również musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Do końca spotkania już nic się nie zmieniło i długo wyczekiwane zwycięstwo Kotwicy stało się faktem.

Plaga kontuzji mięśniowych u naszych piłkarzy świadczyć może o błędach w przygotowaniach do wiosennych rozgrywek, ale na przyczyny słabej gry całego zespołu w rundzie rewanżowej i wyciągnięcie wniosków przyjdzie czas.

 

AKTUALNOŚCI

06-02-2019
SPARING REGA TRZEBIATÓW VS KOTWICA KOŁOBRZEG 0:8