Polish English German Russian
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY MAGNOLIA SPA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

Harmonogram treningów

  • Opublikowano: czwartek, 22, marzec 2018 21:42
  • Odsłony: 389

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
19.03. - 22.06. (rocznik 2012/13 - od 03.04):

  • Junior starszy:
    • poniedziałek 18:30 Euroboisko/Siłownia/Basen
    • wtorek 17:00 Euroboisko
    • piątek 18:30 Euroboisko
      Trener prowadzący Łukasz Galant
  •  Junior młodszy:
    • poniedziałek 18:30 Euroboisko
    • wtorek Siłownia/Basen
    • czwartek 17:00 Euroboisko.
      Trener prowadzący Artur Tłoczek
  •  Trampkarz 2003-05:
    • poniedziałek 17:00 Euroboisko
    • wtorek 17:00 Euroboisko
    • piatek 18:30 Euroboisko
      Trener prowadzący Tomasz Bakalarek.
  • Trampkarz/Młodzik 2004-06:
    • poniedziałek 17:00 Euroboisko
    • wtorek 17:00 Euroboisko
    • piątek 18:30 Euroboisko
      Trener prowadzący Tomasz Rydzak / Michał Michurski.
  • 2007/08 gr.I:
    • poniedziałek 16:30 Orlik SP 5
    • środa 16:30 Orlik SP 5
    • piątek 17:00 Euroboisko
      Trener prowadzący Dominik Mikołajczak
  • 2007/08 gr.II:
    • poniedziałek 18:00 Orlik SP 5
    • środa 18:00 Orlik SP 5
    • piątek 17:00 Euroboisko
      Trener prowadzący Mariusz Skok.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
19.03. - 22.06. (rocznik 2012/13 - od 03.04):

  •  Junior starszy:
    • poniedziałek 18:30 Euroboisko/Siłownia/Basen
    • wtorek 17:00 Euroboisko
    • piątek 18:30 Euroboisko
      Trener prowadzący Łukasz Galant
  • Junior młodszy:
    •  poniedziałek 18:30 Euroboisko
    • wtorek Siłownia/Basen
    • czwartek 17:00 Euroboisko
      Trener prowadzący Artur Tłoczek
  • Trampkarz 2003-05:
    • poniedziałek 17:00 Euroboisko
    • wtorek 17:00 Euroboisko
    • piatek 18:30 Euroboisko
      Trener prowadzący Tomasz Bakalarek.
  • Trampkarz/Młodzik 2004-06:
    • poniedziałek 17:00 Euroboisko
    • wtorek 17:00 Euroboisko
    • piątek 18:30 Euroboisko
      Trener prowadzący Tomasz Rydzak / Michał Michurski
  • 2007/08 gr.I:
    •  poniedziałek 16:30 Orlik SP 5
    • środa 16:30 Orlik SP 5
    • piątek 17:00 Euroboisko
      Trener prowadzący Dominik Mikołajczak
  • 2007/08 gr.II:
    • poniedziałek 18:00 Orlik SP 5
    • środa 18:00 Orlik SP 5
    • piątek 17:00 Euroboisko
      Trener prowadzący Mariusz Skok
  • 2007/08 gr.III:
    • poniedziałek 18:00 Orlik ul. 1 Maja
    • czwartek 16:30 Orlik Sp nr 7
    • piątek 18:00 Orlik ul. 1 Maja
      Trener prowadzący Łukasz Włodarczyk
  • Żak 2009/10 grupa I:
    • poniedziałek 18:00 Orlik ul. 1 Maja
    • środa wybrani przez Trenera z Orlik 2
    • piątek 18:00 Orlik ul. 1 Maja
      Trener prowadzący Marcin Ziółkowski
  • Żak 2009/10 grupa II:
    • poniedziałek 16:30 Orlik ul. 1 Maja
    • środa 16:30 Orlik ul. 1 Maja
      Trener prowadzący Marcin Ziółkowski
  • Żak 2010/11 grupa III:
    • wtorek 16:30 Orlik SP 7
    • piątek 16:30 Orlik ul. 1 Maja
      Trener prowadzący Marcin Ziółkowski
  • Maluch 2012:
    • środa 17:45 Orlik ul. 1 Maja
    • sobota 12:15 Orlik ul. 1 Maja
      Trener prowadzący Maciej Wachowski
  • Maluch 2013:
    • środa 16:30 Orlik ul. 1 Maja
    • sobota 11:00 Orlik ul. 1 Maja
      Trener prowadzący Maciej Wachowski
  • Trening bramkarski:
    • poniedziałek 16:30 Orlik SP 5.

Kontakt z trenerami:

  • Łukasz Galant - 502 529 749
  • Artur Tłoczek - 509 501 201
  • Dominik Mikołajczak - 503 371 550
  • Mariusz Skok - 697 954 328
  • Marcin Ziółkowski - 530 082 947
  • Michał Michurski - 790 806 398
  • Tomasz Rydzak - 663 562 175
  • Łukasz Włodarczyk - 696 967 709

Trener koordynator:

  • Maciej Wachowski - 507 192 851

 

AKTUALNOŚCI

19-06-2018
KOTWICA KOŁOBRZEG VS GKS PRZODKOWO 2:1 SKRÓT
10-06-2018
LIGA OKRĘGOWA LECH CZAPLINEK VS KOTWICA II KOŁOBRZEG 1:0
09-06-2018
33 KOLEJKA LECH II POZNAŃ VS KOTWICA KOŁOBRZEG 0:3 / skrót
07-06-2018
FINAŁ WOJEWÓDZKI PP KOTWICA KOŁOBRZEG VS BAŁTYK KOSZALIN 0:1