KOTWICA KOŁOBRZEG VS KKS 1925 KALISZ 2:4

• Opublikowano: poniedziałek, 04, czerwiec 2018 05:32
  • Odsłony: 1005

Kotwica Kołobrzeg vs KKS 1925 Kalisz 2:4 (1:2)

Kotwica : 1. Marcin Michalak, 4. Mateusz Czapłygin, 19. Mateusz Słodowy, 14. Tomasz Wypij, 23. Wiktor Witt, 11. Michał Danilczyk, 18. Mateusz Świechowski, 24. Andrzej Łyszyk, 10. Tomasz Rydzak75(22. Radosław Bukacki), 20. Michał Michurski(60’ 8 Łukasz Szymański), 9. Łukasz Włodarczyk(60’ Patryk Szczepański)

W 32 kolejce spotkań 3 ligi grupy 2 Kotwica Kołobrzeg uległa drużynie KKS 1925 Kalisz 2:4. Zespół Biało-niebieskich przystąpił do spotkania z dużym animuszem i już w pierwszych minutach stworzył sobie kilka okazji do strzelenia gola. Gra podopiecznych trenera Kamila Chicewicza mogła się podobać, zagraliśmy odważniej i to przyniosło efekt w 15 minucie. Na uderzenie z szesnastu metrów zdecydował się Andrzej Łyszyk i piłka po raz pierwszy piłka ugrzęzła w bramce przyjezdnych. Odpowiedź kaliszan była błyskawiczna. Wystarczył jeden korner dla gości, by piłka zatrzepotała w bramce Marcina Michalaka. Od tego momentu mecz się wyrównał i gra toczyła się w środkowej strefie boiska. W 30 minucie meczu arbiter dopatrzył się celowego zagrania ręką przez robiącego wślizg w polu karnym Tomasza Wypija i wskazał na wapno dla przyjezdnych. Goście skutecznie egzekwowali jedenastkę i w ten sposób wyszli na prowadzenie 2:1. Zmiana rezultatu na 3:1 nastąpiła tuż po przerwie gdy efektownym uderzeniem z szesnastu metrów popisał się zawodnik KKS-u. Kontaktowego gola kołobrzeżanie zdobyli w 55 minucie, kiedy to Michał Danilczyk w zamieszaniu podbramkowym posłał piłkę do siatki przeciwnika. Mimo dążeń do zmiany rezultatu kołobrzeżanie nie byli w stanie zdobyć gola dającego choćby remis. Na domiar złego w 70 minucie błąd popełnił nasz golkiper Marcin Michalak i kaliszanie zdobyli bramkę na 4:2. Tym samym mecz przyjaźni na trybunach zakończył się zwycięstwem gości.