Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

KOTWICA II KOŁOBRZEG VS WIEŻA POSTOMINO 1:0

  • Opublikowano: niedziela, 22, kwiecień 2018 19:41
  • Odsłony: 2537

Kotwica II Kołobrzeg – Wieża Postomino 1:0 
1:0 Szymon Cybulski 3’

Młodzież Kotwicy pokazała pazur

 

16-letni Szymon Cybulski strzelił zwycięskiego gola a jego rówieśnik Jakub Maj obronił rzut karny.

W 21 kolejce wojewódzkiej okręgówki, Kotwica II Kołobrzeg podejmowała na własnym boisku jednego z kandydatów do awansu zespół Wieży Postomino. W wyjściowej jedenastce na ten mecz nie pojawił się żaden z zawodników występujących na co dzień w pierwszym zespole Biało-niebieskich. Trener Kamil Chicewicz zmuszony był więc postawić na kołobrzeską młodzież i nie zwiódł się. Na placu gry pojawiło się więc pięciu zawodników, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastego roku życia a najstarszymi w zespole byli 21-letni Oskar Stępień i „staruszek” kapitan zespołu 27-letni Krzysztof Kamiński. Mecz idealnie ułożył się dla naszej drużyny, już 3 minucie Szymon Cybulski mimo młodego wieku z zimną krwią wykorzystał zbyt słabe podanie przez jednego z obrońców gości do bramkarza i umieścił piłkę w bramce zespołu z Postomina. Swoje wysokie umiejętności Cybulski pokazał jeszcze raz w 36 minucie kiedy to przelobował golkipera Wieży a piłka zmierzająca do pustej bramki zrobiła tak niefortunny kozioł, że przeleciała nad poprzeczką i spadła na górną siatkę. Z każdą minutą napór przyjezdnych był coraz większy ale „młodzi” dzielnie odpierali ataki i przy stwarzających się okazjach groźnie atakowali uruchamiając z przodu braci Cybulskich. Jednym z bohaterów tego meczu był również nasz bramkarz Jakub Maj(16 lat skończy w grudniu), który popisywał się znakomitymi interwencjami, ale najważniejszy egzamin zdał w 80 minucie kiedy to obronił rzut karny. Po 90 minutach gry wynik brzmiał 1:0 dl gospodarzy a to sprawiło wiele radości naszym zawodnikom oraz licznie zgromadzonym kibicom.

Świetną partię rozegrała w tym meczu cała defensywa Krzysztof Kamiński, Marcin Zabost , Szymon Maszota oraz Mateusz Zaniewicz. Ogromną pracę wykonali w centralnej części boiska Jakub Wacyk i Oskar Stępień. Dokładając do tego najmniejszego ale za to największym sercem do walki Kacpra Aleksiuka a także Błażeja Pachulskiego to cały zespół zasłużył na wielką pochwałę.

Ten mecz pokazał, że młodzi coraz odważniej zaznaczają swoją obecność w naszym klubie.

Jakub Maj, Marcin Zabost(75’ Krzysztof Niedzielski), Szymon Maszota, Mateusz Zaniewicz, Krzysztof Kamiński, Oskar Stępień, Jakub Wacyk(70’ Michał Michurski), Błażej Pachulski(70’ Andrzej Łyszyk), Kacper Aleksiuk

AKTUALNOŚCI

19-01-2019
BŁĘKITNI VS KOTWICA GOL
19-01-2019
TRENER SUCHOMSKI PODSUMOWAŁ SPARING
19-01-2019
SPARING NR BŁĘKITNI STARGARD VS KOTWICA KOŁOBRZEG
19-01-2019
KONFERENCJA KOTWICY