Grill House Wichłacz

KOTWICA KOŁOBRZEG VS JAROTA JAROCIN 3:1

• Opublikowano: niedziela, 05, listopad 2017 15:11
  • Odsłony: 469

Bardzo trudne warunki postawili piłkarze Jaroty Jarocin naszej drużynie w 14 kolejce spotkań 3 ligi. Zespół, który w ubiegłym tygodniu doznał wysokiej porażki na własnym stadionie z przedostatnią w ligowej tabeli Unią Solec Kujawski, podszedł do meczu bardzo skoncentrowany.

Już pierwsza groźna akcja przyjezdnych zakończyła się dla nich powodzeniem. W 5 minucie goście wykonywali rzut rożny po którym, Dominik Chromiński uderzeniem głową pokonał Marcina Michalaka . Po straconej bramce kołobrzeżanie długo nie mogli znaleźć sposobu na rozmontowanie dobrze zorganizowanej defensywy gości. Przełamanie nastąpiło w 34 minucie. Mateusz Czapłygin wykonując rzut rożny posłał idealną piłkę na głowę Michała Danilczyka a ten ostatni umieścił ją w samym okienku bramki Jaroty.

Gospodarzy na prowadzenie tuż przed przerwą w 44 minucie wyprowadził Tomasz Wypij. Przedłużył on dośrodkowanie z rzutu wolnego Mateusza Świechowskiego tak precyzyjnie, że piłka wpadła bramkarzowi gości za tzw. „kołnierz”. Początek drugiej połowy przyniósł kolejną bramkę naszemu zespołowi. W 50 minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Włodarczyk, któremu asystował Tomasz Prejs. Nasz napastnik rozgrywał tego dnia swoje najlepsze spotkanie po przenosinach do Kołobrzegu i na dodatek uwiecznił to bramką.

W 68 minucie Evans Frimpong był bliski zdobycia gola kontaktowego. Jego uderzenie głową spadło na poprzeczkę kołobrzeskiej bramki natomiast dobitkę skutecznie wybronił obrońca Tomasz Wypij. Choć do końca spotkania drużyny miały kilka okazji do zmiany rezultatu to ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Kotwicy.

Do końca jesiennych rozgrywek pozostały jeszcze 3 kolejki. Za tydzień podopiecznych trenera Karola Szwedy czeka wyjazd na trudny mecz do Kalisza.

Kotwica Kołobrzeg vs Jarota Jarocin 3:1 (2:1)

Bramki: Kotwica - Michał Danilczyk 34, Tomasz Wypij 44’, Łukasz Włodarczyk 50’ / Jarota - Dominik Chromiński 5’

Skład Kotwicy: 1. Marcin Michalak, 22. Wiktor Witt, 19. Mateusz Słodowy, 3. Tomasz Wypij, 17. Mateusz Czapłygin, 11. Michał Danilczyk, 18. Mateusz Świechowski, 6. Tomasz Prejs(78’ 93. Michał Michurski), 88. Andrzej Łyszyk, 91 Patryk Szczepański (83' 7. Szymon Cybulski), 99. Łukasz Włodarczyk(66’ 8. Łukasz Szymański).

Rezerwowi: 12. Dominik Kalinowski, 15 Szymon Maszota, 77 Czarek Majchrzak, 32 Mateusz Zaniewicz.

Kotwica Kołobrzeg vs Jarota Jarocin 3:1