SPARING KOTWICA KOŁOBRZEG VS REGA TRZEBIATÓW 6:1

• Opublikowano: sobota, 03, luty 2018 16:56
  • Odsłony: 2429

Kotwica Kołobrzeg – Rega Trzebiatów 6:1 (3:1)

0:1 ................ 15', 1:1 Łukasz Włodarczyk 23', 2:1 Łukasz Włodarczyk 37', 3:1 Mateusz Słodowy 39', 4:1 Patryk Szczepański 49', 5:1 Zawodnik testowany 77', 6:1 Zawodnik testowany 90'

W rozegranym dzisiaj w Ustroniu Morskim meczu sparingowym, Kotwica Kołobrzeg pokonała IV-ligową Regę Trzebiatów 6:1. Ku zaskoczeniu kibiców, w 15 minucie prowadzenie w tym spotkaniu objął zespół z Trzebiatowa. Jednak z każdą następną minutą rosła przewaga naszej drużyny a to zaowocowało trzema bramkami jeszcze do przerwy. W drugich czterdziestu pięciu minutach dominacja Biało-niebieskich była jeszcze większa. Kolejne trzy trafienia dołożone w tej części gry pozwoliły zakończyć spotkanie wysokim wynikiem 6:1. Nasz szkoleniowiec sprawdzał w tym meczu napastnika z Ukrainy oraz młodzieżowca na prawej obronie.

Kotwica wystąpiła w składzie : 1. Marcin Michalak (46’ Patryk Brzozowski), 17. Mateusz Czapłygin (46’ 10. Tomasz Rydzak), 3. Tomasz Wypij (65’ 15. Wiktor Witt), 5. Mateusz Słodowy(70’ Mateusz Zaniewicz), 15. Wiktor Witt(46’ 13.Zawodnik testowany) 7. Łukasz Kacprzycki (46’ 6. Andrzej Łyszyk), 8. Łukasz Szymański(46’ 19. Michał Michurski,16. Michał Danilczyk(46’ 18. Mateusz Świechowski), 14. Radosław Bukacki (46’ 20. Krzysztof Bułka), 2. Zawodnik testowany 9. Łukasz Włodarczyk (46’ 11. Patryk Szczepański)