Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

23 KOLEJKA KOTWICA KOŁOBRZEG VS WIERZYCA PELPLIN 1:0

  • Opublikowano: niedziela, 15, kwiecień 2018 11:44
  • Odsłony: 4391

Kotwica Kołobrzeg – Wierzyca Pelplin 1:0
Bramka Ołeh Majik 73’

 

1.Marcin Michalak, 23. Wiktor Witt(45’ 4 . Mateusz Czapłygin), 14. Tomasz Wypij, 19. Mateusz Słodowy, 22. Radosław Bukacki, 11. Michał Danilczyk, 18. Mateusz Świechowski, 16. Krzysztof Wołkowicz(63’ 9. Łukasz Włodarczyk), 7. Łukasz Kacprzycki(75’ 20. Michał Michurski), 27. Ołeh Majik, 15. Patryk Szczepański(63’ 24. Andrzej Łyszyk)

23 kolejka 3 ligi grupy 2 nie przyniosła niespodzianek. Wszystkie drużyny z czołówki wygrywały i zgodnie z przypuszczeniami nie doszło do żadnych przetasowań na szczycie tabeli. Zwycięstwo odniosła również Kotwica, chociaż rodziło się ono w ogromnych bólach podopieczni trenera Karola Szwedy zainkasowali w sobotę trzy punkty. Nasi piłkarze nie grali” wielkiego meczu”, ale przez całe spotkanie konsekwentnie i uparcie dążyli do celu. Pierwsza połowa toczyła się w ospałym tempie a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Niebezpiecznie pod naszą bramką zrobiło się w 37 minucie kiedy to po błędach obrońców ,zawodnik Wierzycy miał przed sobą pustą bramkę i tylko heroiczny wślizg kapitana zespołu Mateusza Słodowego zapobiegł utracie gola. Obraz gry zmienił się po przerwie, kołobrzeżanie podkręcili tempo i stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Jedną z nich w 73 minucie na gola zamienił Ołeh Majik, asystę w tej sytuacji zaliczył wprowadzony po przerwie Mateusz Czapłygin. Możliwość podwyższenia wyniku miał w 90 minucie Andrzej Łyszyk, niestety jego uderzenie z czternastu metrów było zbyt lekkie i nie sprawiło żadnych problemów bramkarzowi gości.

Zwycięstwo w tym meczu nie przyszło łatwo, goście z Pelplina postawili bardzo trudne warunki i pokazali, że nie zamierzają rozdawać punktów za darmo. Tym większa pochwała należy się naszym zawodnikom , którzy już w środę zagrają na wyjeździe z jednym z faworytów do awansu Elaną Toruń.