Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

SPARING KOTWICA KOŁOBRZEG VS REGA TRZEBIATÓW 6:1

  • Opublikowano: sobota, 03, luty 2018 16:56
  • Odsłony: 3742

Kotwica Kołobrzeg – Rega Trzebiatów 6:1 (3:1)


0:1 ................ 15', 1:1 Łukasz Włodarczyk 23', 2:1 Łukasz Włodarczyk 37', 3:1 Mateusz Słodowy 39', 4:1 Patryk Szczepański 49', 5:1 Zawodnik testowany 77', 6:1 Zawodnik testowany 90' 
 

W rozegranym dzisiaj w Ustroniu Morskim meczu sparingowym, Kotwica Kołobrzeg pokonała IV-ligową Regę Trzebiatów 6:1. Ku zaskoczeniu kibiców, w 15 minucie prowadzenie w tym spotkaniu objął zespół z Trzebiatowa. Jednak z każdą następną minutą rosła przewaga naszej drużyny a to zaowocowało trzema bramkami jeszcze do przerwy. W drugich czterdziestu pięciu minutach dominacja Biało-niebieskich była jeszcze większa. Kolejne trzy trafienia dołożone w tej części gry pozwoliły zakończyć spotkanie wysokim wynikiem 6:1. Nasz szkoleniowiec sprawdzał w tym meczu napastnika z Ukrainy oraz młodzieżowca na prawej obronie. 

Kotwica wystąpiła w składzie : 1. Marcin Michalak (46’ Patryk Brzozowski), 17. Mateusz Czapłygin (46’ 10. Tomasz Rydzak), 3. Tomasz Wypij (65’ 15. Wiktor Witt), 5. Mateusz Słodowy(70’ Mateusz Zaniewicz), 15. Wiktor Witt(46’ 13.Zawodnik testowany) 7. Łukasz Kacprzycki (46’ 6. Andrzej Łyszyk), 8. Łukasz Szymański(46’ 19. Michał Michurski,16. Michał Danilczyk(46’ 18. Mateusz Świechowski), 14. Radosław Bukacki (46’ 20. Krzysztof Bułka), 2. Zawodnik testowany 9. Łukasz Włodarczyk (46’ 11. Patryk Szczepański)