Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

GKS PRZODKOWO VS KOTWICA KOŁOBRZEG 1:1

  • Opublikowano: niedziela, 26, listopad 2017 20:02
  • Odsłony: 3722

W ostatniej kolejce rundy jesiennej zespół Kotwicy Kołobrzeg zremisował na stadionie w Sopocie z drużyną GKS Przodkowo 1:1. 

 

Z powodu nadmiaru żółtych kartek do trójmiasta nie pojechał Michał Danilczyk do tego zastępujący go Łukasz Szymański ze względu na uraz trenował przez cały tydzień indywidualnie. Jak wiadomo Kotwica w tej rundzie dysponuje bardzo wąską kadrą, więc każda niedyspozycja  któregoś z zawodników jest dużym problemem dla trenera Karola Szwedy.  Nie inaczej było podczas sobotniego spotkania. Biało- niebiescy objęli prowadzenie w 23 minucie. Łukasz Włodarczyk skutecznie wykończył dośrodkowanie Mateusza Czapłygina i uderzeniem głową pokonał bramkarza gospodarzy. Spotkanie układało się więc po naszej myśli i nic nie zapowiadało, że z Sopotu nie wywieziemy kompletu punktów. Niestety przełomowym wydarzeniem tego meczu była kontuzja Wiktora Witta, który ze złamanym nosem musiał opuścić boisko w 65 minucie. 180 sekund później gospodarze doprowadzili do wyrównania . Piłkę w środku pola stracił Tomasz Prejs a szybką kontrę strzałem głową wykończył Daniel Górski. W końcowych minutach dobrą okazję do zdobycia zwycięskiego gola mieli miejscowi. Kolejna strata piłki tym razem przez Łukasza Kacprzyckiego doprowadziła, do sytuacji sam na sam z Marcinem Michalakiem. Na nasze szczęście skuteczną interwencją w tej akcji popisał się kołobrzeski bramkarz.

Remis w tym spotkaniu jest wynikiem sprawiedliwym  i odzwierciedla to co działo się na boisku. Drużyna GKS Przodkowo postawiła trudne warunki i należy szanować punkt zdobyty na wyjeździe. 

GKS Przodkowo – Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:1)

Bramki GKS Przodkowo : Daniel Górski 68’,  Kotwica : Łukasz Włodarczyk 23’

Skład Kotwica : 1 Marcin Michalak, 5 Wiktor Witt (65’ 17 Tomasz Prejs ), 19 Mateusz Słodowy, 16 Tomasz Wypij, 4 Mateusz Czapłygin, 8 Łukasz Szymański, 18 Mateusz Świechowski, 2 Andrzej Łyszyk, 3 Łukasz Kacprzycki, 14 Patryk Szczepański, 9 Łukasz Włodarczyk

Nie grali : 12 Dominik Kalinowski, 6 Czarek Majchrzak,  7 Michał Michurski, 13 Mateusz Zaniewicz

GKS Przodkowo : 1 Patryk Kamola, 10 Patryk Brzeski, 14 Krzysztof Garczewski, 11 Adam Gołuński (70’ 18 Krzysztof Cysewski), 2 Daniel Górski (70' 22 Mateusz Gołębiewski), 6 Damian Matys (88' 19 Grzegorz Gulczyński), 16 Bernard Powszuk, 20 Kacper Rapińczuk (80' 17 Marcin Karniluk), 3 Radosław Robakowski, 7 Piotr Ruszkul, 13 Paweł Rzepnikowski