Grill House Wichłacz

GKS PRZODKOWO VS KOTWICA KOŁOBRZEG 1:1

• Opublikowano: niedziela, 26, listopad 2017 20:02
  • Odsłony: 562

W ostatniej kolejce rundy jesiennej zespół Kotwicy Kołobrzeg zremisował na stadionie w Sopocie z drużyną GKS Przodkowo 1:1.

Z powodu nadmiaru żółtych kartek do trójmiasta nie pojechał Michał Danilczyk do tego zastępujący go Łukasz Szymański ze względu na uraz trenował przez cały tydzień indywidualnie. Jak wiadomo Kotwica w tej rundzie dysponuje bardzo wąską kadrą, więc każda niedyspozycja  któregoś z zawodników jest dużym problemem dla trenera Karola Szwedy.  Nie inaczej było podczas sobotniego spotkania. Biało- niebiescy objęli prowadzenie w 23 minucie. Łukasz Włodarczyk skutecznie wykończył dośrodkowanie Mateusza Czapłygina i uderzeniem głową pokonał bramkarza gospodarzy. Spotkanie układało się więc po naszej myśli i nic nie zapowiadało, że z Sopotu nie wywieziemy kompletu punktów. Niestety przełomowym wydarzeniem tego meczu była kontuzja Wiktora Witta, który ze złamanym nosem musiał opuścić boisko w 65 minucie. 180 sekund później gospodarze doprowadzili do wyrównania . Piłkę w środku pola stracił Tomasz Prejs a szybką kontrę strzałem głową wykończył Daniel Górski. W końcowych minutach dobrą okazję do zdobycia zwycięskiego gola mieli miejscowi. Kolejna strata piłki tym razem przez Łukasza Kacprzyckiego doprowadziła, do sytuacji sam na sam z Marcinem Michalakiem. Na nasze szczęście skuteczną interwencją w tej akcji popisał się kołobrzeski bramkarz.

Remis w tym spotkaniu jest wynikiem sprawiedliwym  i odzwierciedla to co działo się na boisku. Drużyna GKS Przodkowo postawiła trudne warunki i należy szanować punkt zdobyty na wyjeździe.

GKS Przodkowo – Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:1)

Bramki GKS Przodkowo : Daniel Górski 68’,  Kotwica : Łukasz Włodarczyk 23’

Skład Kotwica : 1 Marcin Michalak, 5 Wiktor Witt (65’ 17 Tomasz Prejs ), 19 Mateusz Słodowy, 16 Tomasz Wypij, 4 Mateusz Czapłygin, 8 Łukasz Szymański, 18 Mateusz Świechowski, 2 Andrzej Łyszyk, 3 Łukasz Kacprzycki, 14 Patryk Szczepański, 9 Łukasz Włodarczyk

Nie grali : 12 Dominik Kalinowski, 6 Czarek Majchrzak,  7 Michał Michurski, 13 Mateusz Zaniewicz

GKS Przodkowo : 1 Patryk Kamola, 10 Patryk Brzeski, 14 Krzysztof Garczewski, 11 Adam Gołuński (70’ 18 Krzysztof Cysewski), 2 Daniel Górski (70' 22 Mateusz Gołębiewski), 6 Damian Matys (88' 19 Grzegorz Gulczyński), 16 Bernard Powszuk, 20 Kacper Rapińczuk (80' 17 Marcin Karniluk), 3 Radosław Robakowski, 7 Piotr Ruszkul, 13 Paweł Rzepnikowski