Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

KOTWICA KOŁOBRZEG VS LECH II POZNAŃ 1:1

  • Opublikowano: niedziela, 19, listopad 2017 20:37
  • Odsłony: 3628

Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie 16 kolejki 3 ligi pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Lechem II Poznań. Już przed meczem trener Karol Szweda miał duży problem z zestawieniem wyjściowej jedenastki. Kontuzje kluczowych graczy oraz czwarta żółta kartka Mateusza Czapłygina eliminująca go z występu przeciwko poznaniakom, spowodowały, że nasz szkoleniowiec musiał dokonać roszad na kilku pozycjach.


Dokonane zmiany miały istotny wpływ na poczynania kołobrzeskiego zespołu i były widoczne zwłaszcza w pierwszej połowie spotkania. W tej części meczu więcej z gry mieli zawodnicy z wielkopolski i to oni stwarzali częściej zagrożenie pod naszą bramką. Druga odsłona meczu przyniosła nam wiele emocji, zwłaszcza w końcowej fazie tego pojedynku. Była ona również zdecydowanie lepsza w wykonaniu kołobrzeskiej drużyny. Mieliśmy w niej kilka klarownych sytuacji, w których niestety brakowało dobrego wykończenia. Na domiar złego w 82 minucie goście skorzystali z prezentu sędziego, który dopatrzył się faulu Mateusza Świechowskiego na zawodniku z Poznania. Arbiter z Gdańska Pan Kamil Rybiński podyktował rzut wolny w narożniku pola. Skutecznym egzekutorem stałego fragmentu gry okazał się Krzysztof Kołodziej. Zawodnik Lecha precyzyjnym uderzeniem tuż przy słupku pokonał Marcina Michalaka i zrobiło się 0:1 dla przyjezdnych. Nie mający nic do stracenia podopieczni Karola Szwedy zaatakowali jeszcze odważniej. Za swą determinację zostali nagrodzeni w ostatnich sekundach meczu. Wtedy to padło wyrównanie a szczęśliwym strzelcem okazał się Michał Danilczyk.


Mimo że nie udało się wygrać szóstego meczu z rzędu to i tak zespół zasłużył na pochwałę. Drużyna pokazała charakter i walkę do końca. Za tydzień ostatni mecz rundy jesiennej. Kotwica uda się do Sopotu, gdzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią zagra z zespołem GKS Przodkowo.


Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 1:1 (0:0)
Bramki: Michał Danilczyk 90+4(Kotwica), Krzysztof Kołodziej 82’(Lech II)


Kotwica: 1.Marcin Michalak, 2. Andrzej Łyszyk, 3. Łukasz Kacprzycki, 5. Wiktor Witt, 19. Mateusz Słodowy,(84’ 6.Cezary Majchrzak)16. Tomasz Wypij, 8. Łukasz Szymański,(46’ 9. Łukasz Włodarczyk, 11. Michał Danilczyk, 14. Patryk Szczepański, 17. Tomasz Prejs(7. Michał Michurski),18. Mateusz Świechowski,


Lech II Poznań: Miłosz Mleczko - Marcin Wasielewski, Maciej Orłowski, Wiktor Pleśnierowicz, Tymoteusz Puchacz - Dariusz Dudka, Jakub Moder, Krzysztof Kołodziej (85. Jakub Pawlicki) - Tymoteusz Klupś (82. Marek Mróz), Dawid Kurminowski (75. Arkadiusz Kaczmarek), Marcin Grabowski (63. Michał Cywiński)