Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

KOTWICA KOŁOBRZEG VS POGOŃ II SZCZECIN 1:1

  • Opublikowano: niedziela, 01, październik 2017 19:51
  • Odsłony: 2897

Mecz przyjaźni na remis.

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Kotwicy Kołobrzeg z rezerwami szczecińskiej Pogoni. 

 

Wyśmienita atmosfera na trybunach, która towarzyszyła piłkarzom przez całe 90 minut dodała kolorytu spotkaniu, w którym obie drużyny zapowiadały walkę o trzy punkty. W pierwszej połowie na murawie działo się nie wiele, obie ekipy bardzo uważnie rozgrywały swoje akcje nie narażając się przy tym na zbyt łatwe straty piłki. Najlepszą sytuację do zdobycia gola w tej części gry miał Łukasz Kacprzycki. W sytuacji sam na sam posłał on piłkę obok golkipera gości, niestety zbyt lekkie uderzenie z pustej bramki wybił jeden z defensorów szczecińskiej drużyny. Druga odsłona meczu przyniosła zdecydowanie więcej emocji. Zespoły postanowiły śmielej zaatakować i na efekty nie trzeba było długo czekać . W 59 minucie Jakub Kuzko po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, uderzeniem głową pokonał golkipera Kotwicy, Marcina Michalaka. Po stracie bramki Biało-niebiescy zmuszeni zostali do bardziej ofensywnej gry. Niestety ich ataki rozbijały się na bardzo pewnie grających obrońcach Pogoni. Szczęście do kołobrzeżan uśmiechnęło się dopiero w doliczonym czasie gry, wtedy to Łukasz Szymański uderzeniem z okolic szesnastego metra pokonał Jakuba Bursztyna. 
Remis nie zadawala żadnej z drużyn, ale z pewnością był sprawiedliwym wynikiem. Za tydzień do Kołobrzegu przyjedzie natomiast lider rozgrywek, ekipa Świtu Skolwin. Żeby osiągnąć korzystny wynik z będącą na fali drużyną Świtu nasz zespół będzie musiał, wrócić do formy jaką prezentował na starcie rozgrywek.

Na podkreślenie zasługuje wyśmienita atmosfera na trybunach panująca podczas sobotniego meczu. To było prawdziwe piłkarskie święto na Śliwińskiego.

Kotwica Kołobrzeg – Pogoń II Szczecin 1:1 (0:0)
1.Marcin Michalak, 2. Andrzej Łyszyk, 19. Mateusz Słodowy, 10. Tomasz Rydzak, 16. Tomasz Wypij, 11. Michał Danilczyk, 8. Łukasz Szymański, 15. Tomasz Prejs(60’ 7. Michał Michurski), 3. Łukasz Kacprzycki(73’ 4. Mateusz Czapłygin), 18. Mateusz Świechowski(13’ 13. Szymaon Cybulski), 14. Patryk Szczepański(60’ 9. Łukasz Włodarczyk)