Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

2 KOLEJKA CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ VS KOTWICA KOŁOBRZEG 2:0

  • Opublikowano: środa, 15, sierpień 2018 21:24
  • Odsłony: 1770

Chemik Moderator Bydgoszcz vs Kotwica Kołobrzeg 2:0 
Wojciech Mielcarek 52, Daniel Michalski 89

 

12. Jakub Górski, 4. Piotr Kieruzel, 19. Mateusz Słodowy, 17. Daniel Chyła(60' 6. Adrian Szynka), 20. Rafał Gutowski, 22. Łukasz Szymański(60' 27. Maciej Gaszka), 11.Andrzej Łyszyk(46' Patryk Jakubowski), 14. Mateusz Czapłygin(46' 10. Gracjan Kuśmierek), 9. Gabriel Nowak, 15. Sebastian Deja, 16. Dawid Wolny

Rezerwowi : 1. Patryk Grajber, 6. Adrian Szynka, 10. Gracjan Kuśmierek, 23. Wiktor Witt, 24. Patryk Jakubowski, 27. Maciej Gaszka

W drugiej kolejce spotkań trzeciej ligi zespół Kotwicy Kołobrzeg przegrał na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek drużyną Chemika Moderator Bydgoszcz 0:2. Od początku spotkania zespół gospodarzy wykazywał większą ochotę do gry, rywale grali bardziej agresywnie i nie pozwalali naszym zawodnikom na zbyt wiele.W tym czasie miejscowi stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, ale na nasze szczęście byli mało precyzyjni przy ich wykończeniu. Pod koniec pierwszej połowy coraz więcej do powiedzenia mieli nasi piłkarze, między innymi Gabriel Nowak, który uderzeniem głową trafił w słupek bydgoskiej bramki. Do przerwy goli jednak nie zobaczyliśmy i do szatni zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie. Drugie czterdzieści pięć minut to przede wszystkim indywidualne błędy naszych zawodników, które doprowadziły do utraty bramek przez nasz zespół. Przy pierwszej nie popisał się bramkarz Jakub Górski przepuszczając niezbyt mocny strzał z okolicy 20 metra. Po stracie gola nasza drużyna miała kilka okazji do odrobienia strat, niestety w finalnych momentach brakowało precyzji. W 89 minucie nieporozumienie przy wyrzucie piłki z autu doprowadziło do utraty drugiego gola i w konsekwencji przegranej z beniaminkiem z Bydgoszczy.

Porażka boli, zwłaszcza poniesiona w takich okolicznościach.Jeżeli myślimy o grze na szczeblu centralnym nie możemy zaliczać takich wpadek. Trener Jan Furlepa musi wyciągnąć wnioski z przegranej i odpowiednio przygotować zespół do niedzielnej potyczki z Górnikiem Konin.

 

AKTUALNOŚCI

06-02-2019
SPARING REGA TRZEBIATÓW VS KOTWICA KOŁOBRZEG 0:8