Polish English German Russian
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ZIMAR
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY HOTEL PRO-VITA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY MAGNOLIA SPA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
SPONSOR TECHNICZNY JANTAR WODY
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
keaza
tomadex
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

Tabela

  • Opublikowano: środa, 22, marzec 2017 06:57
  • Odsłony: 1015

Klasa okręgowa 2016/2017
grupa: Koszalin (północ)

 

RAZEM

DOM

WYJAZD

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

Z.

R.

P.

Bramki

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Kotwica II Kołobrzeg

16

41

13

2

1

71-13

8

0

0

45-5

5

2

1

26-8

2.

 Darłovia Darłowo

16

39

12

3

1

52-15

7

0

1

28-8

5

3

0

24-7

3.

 Leśnik II Manowo

16

32

9

5

2

53-20

4

4

0

23-12

5

1

2

30-8

4.

 Wrzos Wrzosowo

16

31

10

1

5

41-32

7

0

1

24-9

3

1

4

17-23

5.

 Jedność/Ikar Krosino

16

31

9

4

3

48-32

6

2

1

29-17

3

2

2

19-15

6.

 Radew Białogórzyno

16

27

8

3

5

32-38

4

1

3

17-16

4

2

2

15-22

7.

 Płomień Myślino

16

23

7

2

7

37-31

5

1

2

24-11

2

1

5

13-20

8.

 Pomorzanin Sławoborze

16

21

6

3

7

35-27

4

1

3

21-14

2

2

4

14-13

9.

 LZS Kowalewice

16

20

6

2

8

33-38

4

1

3

19-17

2

1

5

14-21

10.

 Bajgiel Będzino

16

15

5

0

11

23-53

4

0

4

11-16

1

0

7

12-37

11.

 Błękitni Stary Jarosław

16

13

3

4

9

20-48

3

3

2

15-25

0

1

7

5-23

12.

 Fala Hen Gąski

16

11

3

2

11

26-45

2

2

3

17-15

1

0

8

9-30

13.

 Grom Świelino

16

8

2

2

12

18-40

1

1

6

6-18

1

1

6

12-22

14.

 Wybrzeże Biesiekierz

16

7

2

1

13

15-72

1

1

6

10-32

1

0

7

5-40

 

AKTUALNOŚCI