Polish English German Russian
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ZIMAR
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY PW BAJOMA
SPONSOR POMOCNICZY KUR-TUR
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY HOTEL PRO-VITA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY MAGNOLIA SPA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
SPONSOR TECHNICZNY JANTAR WODY
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
arka-medical
kwiatek
starowka
keaza
tomadex
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Previous Next Play Pause

Zawodnicy

  • Opublikowano: środa, 22, marzec 2017 06:56
  • Odsłony: 500

BRAMKARZE

Tomasz Frączczak
Tomasz Frączczak
Mateusz Kokosiński
Mateusz Kokosiński
Patryk Uznański
Patryk Uznański

OBROŃCY

Krzysztof Kamiński
Krzysztof Kamiński
Smołuch Roman
Smołuch Roman
Sawka Mateusz
Sawka Mateusz
Mariusz Skok
Mariusz Skok
Patryk Trzaskoma
Patryk Trzaskoma
Filip Wieczorek
Filip Wieczorek

POMOCNICY

Kacper Aleksiuk
Kacper Aleksiuk
Szymon Cybulski
Szymon Cybulski
Szymon Maszota
Szymon Maszota
Rudewicz Andrzej
Rudewicz Andrzej
Stanisław Ruszczak
Stanisław Ruszczak
Sawka Paweł
Sawka Paweł
Senyuta Sergiej
Senyuta Sergiej
Tomasz Wroński
Tomasz Wroński

NAPASTNICY

Olaf Daciuk
Olaf Daciuk
Radosław Świątkowski
Radosław Świątkowski

AKTUALNOŚCI

05-06-2017
KOMUNIKAT ZARZĄDU MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
02-06-2017
34 KOLEJKA OLIMPIA ELBLĄG VS KOTWICA KOŁOBRZEG
29-05-2017
KOTWICA KOŁOBRZEG VS POLONIA WARSZAWA SKRÓT
29-05-2017
KOTWICA KOŁOBRZEG VS POLONIA WARSZAWA KONFERENCJA
26-05-2017
KOTWICA II KOŁOBRZEG VS DARŁOVIA DARŁOWO
Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg
KS Legionovia
MKS Puszcza Niepołomice
RKS Radomiak Radom
RKS Raków Częstochowa
KS ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński
KS Siarka Tarnobrzeg
WKS Gryf Wejherowo
ZKS Olimpia Zambrów
KS Bełchatów
ZKS Olimpia Elbląg
katowicKS Rozwój Katowicee
OKS Odra
Polonia Warszawa
Warta Poznań
Previous Next Play Pause