Polish English German Russian
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ZIMAR
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY PW BAJOMA
SPONSOR POMOCNICZY KUR-TUR
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY HOTEL PRO-VITA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY MAGNOLIA SPA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
SPONSOR TECHNICZNY JANTAR WODY
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
arka-medical
kwiatek
starowka
keaza
tomadex
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Previous Next Play Pause

Terminarz

  • Opublikowano: piątek, 05, wrzesień 2014 09:56
  • Odsłony: 8303

1. kolejka - 30.07.

1:1
1:0 Kieliba '12
1:1 Giel '32

 
2. kolejka - 06.08.
0:2
0:1 Papikyan '73
0:2 Rachwal '88 (k)
 
3. kolejka - 13.08.
0:1
 0:1 Witt '42
 
4. kolejka - 20.08.
2:0
 1:0 Poznański '6
 2:0 Żmijewski '12
 
5. kolejka - 24.08.
0:1
 0:1 Cichy '74
 
6. kolejka - 27.08.
2:2
 0:1 Zebrakowski '42
 1:1 Giel '47
 1:2 Tomalski '54
 2:2 Giel '83
 
7. kolejka - 03.09.
3:2
 1:0 Kwiek 23'
 2:0 Rossi 29'
 3:0 Staporski 34'
 3:1 Szywacz 62'
 3:2 Laskowski 72' 
 
8. kolejka - 10.09.
1:0
 1:0 Giel 49' (k)
 
9. kolejka - 17.09.
1:1
 1:0 Marszalik 5'
 1:1 Zieliński 12'
 
10. kolejka - 24.09.
0:1
 0:1 Bartlewski 62'
 
11. kolejka - 01.10.
2:1
 1:0 Bach 21'
 1:1 Giel 81'
 2:1 Biel 88'
 
12. kolejka - 08.10.
3:1
 1:0 Gębalski 19'
 2:0 Betkowski 39'
 3:0 Żołądź 43'
 3:1 Janeczko 85'
 
13. kolejka - 15.10.
2:2
 1:0 Bartlewski 29'
 2:0 Giel 40'
 2:1 Oziębala 61'
 2:2 Góra 85'
 
14. kolejka - 22.10.
2:2
 0:1 Poznański 8'(k)
 1:1 Lachowski 57'
 2:1 Stefański 74'
 2:2 Witt 92'
 
15. kolejka - 29.10.
0:3
 0:1 Gancarczyk 6'(k)
 0:2 Wepa 31'
 0:3 Winiarczyk 43'
 
16. kolejka - 05.11.
2:0
 1:0 Zapaśnik 22'
 2:0 Kluska 64'
 
17. kolejka - 12.11.
0:0
1:0 Kacprzycki 9'
1:1 Piceluk 22'
2:1 Świechowski 48'
2:2 Piceluk 90'
 
18. kolejka - 19.11.
0:0
 
19. kolejka - 26.11.
0:1
0:1 Giel 31'
 
20. kolejka - 04.03.
1:3
0:1 Kolc 4'
0:2 Marczak 54'
0:3 Kolc (k) 56'
1:3 Sochan 84'
 
21. kolejka - 11.03.
3:1
1:0 Zebrowski 13'
2:0 Wójcik 75'
3:0 Wójcik 82'
3:1 Giel 90'
 
22. kolejka - 17.03.
3:2
1:0 Bober 17'
2:0 Jarabica 30'
2:1 Lewinski 41'
3:1 Brychlik 43'
3:2 Giel 55' (k)
 
23. kolejka - 25.03.
2:1
 1:0 Walencik 17'
 1:1 Sobkow 43'
 2:1 Zebrakowski 78'
 
24. kolejka - 01.04.
3:1
0:1 Pereira 38'
1:1 Świechowski 52;
2:1 Biel 56'
3:1 Giel 68'
 
25. kolejka - 08.04.
2:1
1:0 Stawarczyk 2'
1:1 Giel 48'
2:1 Zawadzki 90'
 
26. kolejka - 13.04.
1:1
0:1 Plonka 50'
1:1 Świechowski 70'
 
27. kolejka - 22.04.
2:0
1:0 Fadecki 24'
2:0 Szymusik 36'
 
28. kolejka - 29.04.
1:2
0:1 Piasecki 10' (k)
1:1 Lewiński 68'
1:2 Zieliński 78'
 
29. kolejka - 06.05.
3:2
1:0 Giel 11'
1:1 Gębalski 19'
2:1 Korczyński 47' (s)
2:2 Jonkisz 51'
3:2 Bartlewski 82' (k)
 
30. kolejka - 13.05.
0:0
 
31. kolejka - 17.05.
1:0
1:0 Sobków 61'
 
32. kolejka - 20.05.
1:2
0:1 Sobków 27'
0:2 Kacprzycki 52'
1:2 Wodecki 60'
 
33. kolejka - 27.05.
2:2
0:1 Gołębiewski 5'
1:1 Novik 40'
2:1 Lewiński 56'
2:2 Gołębiewski 9a' (k)
     
Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg
KS Legionovia
MKS Puszcza Niepołomice
RKS Radomiak Radom
RKS Raków Częstochowa
KS ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński
KS Siarka Tarnobrzeg
WKS Gryf Wejherowo
ZKS Olimpia Zambrów
KS Bełchatów
ZKS Olimpia Elbląg
katowicKS Rozwój Katowicee
OKS Odra
Polonia Warszawa
Warta Poznań
Previous Next Play Pause