Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

MKP KOTWICA KOŁOBRZEG VS KP STAROGARD GDAŃSKI 1:0

  • Opublikowano: niedziela, 21, październik 2018 12:52
  • Odsłony: 1949

Kotwica Kołobrzeg – KP Starogard Gdański 1:0
Bramka : Dawid Wolny 65’

 

Skład : 1. Jakub Górski, 17. Daniel Chyła, 23. Wiktor Witt, 18. Mateusz Peroński, 20. Rafał Gutowski, 22. Łukasz Szymański(78’ 6. Adrian Szynka), 15. Sebastian Deja), 11. Andrzej Łyszyk(63’ 10. Gracjan Kuśmierek), 28. Michał Przybyła(75’ 27. Maciej Gaszka), 5. Piotr Wojtasiak(81’ 14. Mateusz Czapłygin), 16. Dawid Wolny

W 12 kolejce spotkań 3 ligi Kotwica Kołobrzeg pokonała na własnym stadionie dotychczasowego wicelidera rozgrywek zespół KP Starogard Gdański. Od początku spotkania dużą przewagę w posiadaniu piłki mieli podopieczni trenera Jana Furlepy. Nasi zawodnicy prowadzili grę i konsekwentnie dążyli do zdobycia gola. Nie było to jednak łatwe zadanie, gdyż defensywa gości należy do najlepszych w lidze. Na potwierdzenie odnotujmy, że pierwszy celny strzał na bramkę przyjezdnych padł dopiero w 35 minucie. Dwie minuty później mogło nastąpić otwarcie wyniku, lecz po uderzeniu Mateusza Perońskiego doskonałą paradą popisał się golkiper ze Starogardu. W 40 minucie Andrzej Łyszyk kopnął futbolówkę w stronę starogardzkiej bramki, niestety trafił tylko w boczną siatkę. Tuż przed przerwą doskonałą okazje do pokonania bramkarza gości miał Piotr Wojtasiak, któremu niewiele zabrakło by zmienić kierunek lotu piłki uderzonej przez Rafała Gutowskiego. W tej sytuacji ponownie golkiper stanął na wysokości zadania i sparował piłkę na rzut rożny. Po zmianie stron zespół przyjezdnych zaczął grać odważniej a to spowodowało, że mecz stał się bardziej wyrównany. Przełomowym momentem spotkania było wejście na boisko w 63 minucie Gracjana Kuśmierka, który po dwóch minutach pobytu na murawie zainicjował akcję bramkową. Jego dynamiczne wejście bocznym sektorem boiska i dogranie piłki do Wojtasiaka, który sprytnie przekazał ją dalej, wykorzystał Dawid Wolny uderzając celnie w górny róg bramki nie dając tym samym szans na skuteczną obronę Jakubowi Knutowi. Chwilę później dwukrotnie zakotłowało się pod naszą bramką. Na szczęście bez konsekwencji. Ostatnie dwadzieścia minut należało do przyjezdnych, którzy jednak nie byli wstanie pokonać Jakuba Górskiego i mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem naszej drużyny.
Była to bardzo ważna wygrana, bo oprócz zdobytych punktów zespół pokazał w tym meczu charakter. Z pewnością jest to bardzo dobry znak przed ostatnimi spotkaniami tej rundy.

 

AKTUALNOŚCI

19-01-2019
BŁĘKITNI VS KOTWICA GOL
19-01-2019
TRENER SUCHOMSKI PODSUMOWAŁ SPARING
19-01-2019
SPARING NR BŁĘKITNI STARGARD VS KOTWICA KOŁOBRZEG
19-01-2019
KONFERENCJA KOTWICY